Hotel Tatry

Hotel Tatry*** położony jest na Polanie Zgorzelisko, na obszarze 7 hektarów w unikalnym miejscu Tatrzańskiego Parku Narodowego na wysokości 1105 m n.p.m. Wierchu Zgorzelisko w odległości około 16 km od Zakopanego, obok hotelu znajduje się szałas regionalny oraz Stacja Narciarska Małe Ciche. Zimą zapraszamy narciarzy i snowboardzistów do uprawiania „aktywnego wypoczynku”, dla wszystkich gości wypoczywających w hotelu przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty na wyciąg narciarski, lekcje indywidualne i grupowe, zajęcia dla dzieci oraz wypożyczenie sprzętu sportowego.
Cenią go sobie wszyscy, którzy preferują ciszę i spokój. Od wielu lat przyciąga amatorów górskich wędrówek. Ze względu na różnice wysokości (1105 m n.p.m.) i tereny zielone (7 hektarów) jest to świetna baza treningowa dla sportowców. Wśród lasów i zieleni, gwarantujemy świetną zabawę, dlatego nie rozczarują się również organizatorzy wycieczek szkolnych.
Do dyspozycji oddajemy 50 pokoi w tym studia i apartamenty, pokój i plac zabaw dla dzieci, salę wielofunkcyjną, boiska sportowe, drink baz z sala kominkową, altana grillowa, sauna, mini siłownia, jacuzzi.
Oferta hotelu jest bardzo szeroka: organizujemy śluby w plenerze, wesela, i inne imprezy okolicznościowe, zapraszany na pobyty indywidualne, konferencyjne, szkolenia, integrację.

Nasze największe atuty to niepowtarzalny widok na pasmo Tatr, który podziwiać można z balkonów i okien pokoi, idealnie czyste powietrze oraz górska źródlana woda czerpana z własnego ujęcia.

English version

Rezerwuj

HOTEL TATRY
Małe Ciche 91 (Polana Zgorzelisko)
34-531 Murzasichle

RECEPCJA:
tel.: +48 18 20 770 11
kom.: +48 506 129 445

e-mail: recepcja@hotel-tatry.pl

www.hotel-tatry.pl

Lokalizacja