Zespół Pensjonatów Antałówka

Zespół Pensjonatów Antałówka*** położony jest na wzgórzu Antałówki, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie w bliskiej odległości od największych atrakcji: Krupówek, galerii sztuki, muzeów. Składa się z 2 pensjonatów ***, które położone są na zboczu zalesionego wzgórza Antałówki, z którego rozpościera się wyjątkowy widok na panoramę Zakopanego, pasmo Gubałówki, oraz całych Tatr i Podhala.

Pensjonaty znajdują się tuż przy geotermalnych wodach Aqua Park Zakopane, które oddalone są jedynie 50 m od siebie.Pobyt u nas stanowi idealny kompromis pomiędzy indywidualnym lub biznesowym spotkaniem, a wypoczynkiem i relaksem, który proponuje nasz Aqua Park.

To jedyny tego typu obiekt w Zakopanem i pod Tatrami o profilu sportowym, rekreacyjno-leczniczym oraz rozrywkowym dla wszystkich bez względu na wiek. To również wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi, które szukają atrakcji i wrażeń i przede wszystkim dla tych, którzy chcą spędzić czas aktywnie.
Pensjonaty są w stanie przyjąć jednorazowo 130 osób, w różnej strukturze zakwaterowania. Do dyspozycji oddajemy 80 pokoi w tym studia i apartamenty, drink bar, 3 sale wielofunkcyjne, plac i sala zabaw dla dzieci, altanę grillową,
Oferta pensjonatów jest bardzo szeroka: organizujemy konferencyjne, szkolenia, integrację, zapraszany na pobyty indywidualne.

English version

Rezerwuj

ZESPÓŁ PENSJONATÓW ANTAŁÓWKA
ul. Wierchowa 2, 34-500 Zakopane

RECEPCJA:
tel.: +48 18 20 132 71, +48 18 20 132 72

REZERWACJA INDYWIDUALNA I GRUPOWA:
tel.: +48 18 20 20 136
kom. +48 881 968 770

e-mail: antalowka@polskietatry.pl

www.antalowka-zakopane.pl

Lokalizacja