Zajazd Górski Kuźnice

Zajazd Górski Kuźnice położony jest w granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego, pomiędzy zboczami Krokwi, a Nosala w odległości ok. 5 km centrum Zakopanego. Znajduje się tuż obok dolnej stacji kolei linowej na Kasprowy Wierch. Ta „Święta Góra” narciarzy, jedyny w Polsce stok o alpejskim charakterze dający namiastkę kurortów alpejskich przyciąga jak magnes wszystkich mieszkańców Polski.
Do dyspozycji oddajemy 14 pokoi w tym studia i apartamenty. Pokoje utrzymane są w klimacie folkowym połączone z nutą nowoczesności. Restauracja serwuje tradycyjną kuchnię polską, regionalną oraz dania na zamówienie. W 2017 r. Zajazd Górski Kuźnice otrzymał certyfikat EKO obiekt.
Oferta Zajazdu jest bardzo szeroka: organizujemy wernisaże, klimatyczne spotkania, prelekcje, zapraszany głównie na pobyty indywidualne.
Nasze największe atuty to bliskość szlaków turystycznych i narciarskich możliwość obcowania z naturą, czyste powietrze, doskonała komunikacja z centrum Zakopanego: busy, dorożki lub transport indywidualny.

English version

Rezerwuj

Zajazd Górski Kuźnice
34-500 Zakopane, Kuźnice 11
tel. +48 18 20 136 19
kom. +48 609 501 741

kuznice@polskietatry.pl

www.zajazdkuznice.pl

Lokalizacja